Komunikaty

Spotkanie Grupy Relacje odbędzie się w sobotę 19-go bm. Będzie to ostatnie spotkanie przed plenerem w Jedlinie. 

Opiekun artystyczny naszej Grupy, artysta malarz Czesław Gałużny wystawia swoje obrazy   w MBP im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu. Oto link, pod którym można dowiedzieć się więcej o tej ekspozycji.

https://www.biblioteka.sosnowiec.pl/index.php/home-2/wydarzenia-zaglebiowska-mediateka/672-wypowiedz-moje-imie-wystawa-prac-czeslawa-galuznego-16-06-31-08-2021

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Fotografii w Sosnowcu zapraszam do odwiedzenia jubileuszowej wystawy 15 LAT MINĘŁO. Szczegóły na plakacie.

Zbyszek Zdzienicki

Spotkanie wspomnieniwe Zbigniewa Zdzienickiego połączone z ekspozycją jego malarstwa i fotografii odbędzie się w dniu 10 czerwca 2021 o godz. 17-tej w Energetycznym Centrum Kultury im. Jana Kiepury w Sosnowcu. Więcej w załącznikach niżej. 

Najbliższe zajęcia Grupy Relacje w Klubowej pracowni odbędą się w dniu 12-go czerwca br. o godz. 10-tej. To nasze ostatnie spotkanie przed plenerem. Obowiązywać nas będą epidemiczne ograniczenia - maseczki i zachowanie dystansu.

Zbyszek Zdzienicki

Wystawę Grupy Relacje "Obrazy Zagłębia" w Muzeum w Sosnowcu - Palac Schoena, ul. Chemiczna 12, otwarto w dniu 20 maja br. Zapraszamy do oglądania!

Witam Koleżanki i Kolegów Grupy Relaje!

Dotarła do mnie informacja o Piotrkowskim Biennale Sztuki, w którym indywidualnie możemy wziąć udział: Piotrkowskie Biennale Sztuki (biennalepiotrkow.pl)

Zbyszek Zdzienicki

Moi Drodzy Przyjaciele!

Zachęcam Was do obejrzenia krótkich filmowych relacji z dwóch odbywających się wystaw.

Krzeszowice: Współczesny Pastel Polski Członków Stowarzyszenia Pastelistów Polskich

https://www.facebook.com/ckiswkrzeszowicach/videos/166577681638659/

Tychy: Krainą Czarnych Diamentów - malarstwo i rzeźba

https://youtu.be/pzshAYAIQTs 

Czesław

Plener wakacyjny

Tradycyjny plener wakacyjny naszej Grupy planowany jest na dni 16-25 lipca. Miejsce pleneru "Agroturystyka Zacisze Trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju  https://meteor-turystyka.pl/zacisze-trzech-gor,jedlina-zdroj.html

Zbigniew Zdzienicki