Wydarzenia

Plener w Głuchołazach

W dniach 15-25 lipca 2015 Grupa Relacje przebywala na plenerze w Głuchołazach. Spędzony tam czas, to indywidualne malowanie pod okiem artysty plastyka Czesława Gałużnego ...

Podsumowanie 2021

Jak każdy rok, tak i 2021 został podsumowany wystawą prac Grupy Relacje, które powstały w wyniku jej rocznych działań.

                                                                                                                              

Spotkanie Noworoczne 2022

W dniu 15 stycznia 2022 odbyło się tradycyjne  Spotkanie Noworoczne Grupy Plastycznej Relacje z udziałem zaproszonych gości: Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, Dyrektora Miejskigo Klubu im.Jana Kiepury w Sosnowcu Michała Górala oraz zaprzyjaźnionej z Grupą Małgorzaty Rozenau, która kieruje Katedrą Malarstwa ASP w Katowicach. Otwieracjąc pozostałą część wpisu (klikając "Więcej") czytamy tekst artystycznego opiekuna Relacji, artysty malarza Czesława Gałużnego.

                                                                                                                              

Portret Zagłębiowski ...

W dniu 17 września 2015 w Muzeum Zagłębia w Będzinie – Pałac Mieroszewskich miało miejsce otwarcie wystawy zatytułowanej „Portret Zagłębiowski w twórczości Grupy Plastycznej Relacje”. 

Wycieczka do Muzeum Śląskiego

W dniu 21 listopada 2015 roku Grupa Plastyczna Relacje wraz z opiekunem artystycznym Czesławem Gałużnym zwiedziła Muzeum Sląskie w jego nowej siedzibie na terenach byłej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice.

Podsumowanie 2015

W dniu 4 grudnia 2015 podsumowaliśmy nasze całoroczne dokonania. Miejscem wydarzenia był nasz macierzysty Miejski Klub im.Jana Kiepury w Sosnowcu. 

Następna strona